Pehme ja kõva kuuseis oktoobriks

1
977
Foto: Pixabay

Taaskord on üks kuu saanud läbi ja ees ootamas uus, nii et on aeg algava kuu seisude tutvustamiseks.

Seekord ei hakka üle seletama, milleks pehme ja kõva kuuseis head on, kes ei tea, saab Hingepeegli otsingusse panna kõvaja pehme kuuseis, artiklitesari tuleb esile ja seal on varasemalt mitmel korral sellest ka juttu olnud.

Kõva kuuseis: 1.-4., 12.-15., 21.-25., 30.10.

Pehme kuuseis: 5.-11.,16.-20., 26.-29.10.

Eelmine artikkelSõnumid 30. sügiskuu päevaks ja esimeseks porikuu nädalaks
Järgmine artikkelVIDEO! „VABA MEHE TEE“! Ettevõtja Marek Koit: kuidas võtta aega iseendale?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

  1. Soovitan lihtsalt copy-paste kuuseisude juttu iga postituse algusesse. Palju on inimesi, kes sellega igapäevasemalt kokku ei puutu ning tahavad eelmistele kaugetele teadmistele kinnitust. Lihtsam on teha info veebilehe/autori poolt kättesaadavamaks, kui et pooled selle postituse lugejad hakkavad nüüd otsima, et mis see kõva ja pehme kuu on ja kuidas seda enda elus maksimaalsemalt ära kasutada ?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi