Saku Suurhallis 5. novembril toimuvale enesearengu koolitusele Better You („Parem Sina“), mille peaesineja on menukirjanik ja tippkoolitaja Robin Sharma, on juba müüdud üle 96 protsendi 6000 piletist. Suurüritusel on kõnelemas ka meie suurkoolituste meister Peep Vain, kes hoidis end viimased viis aastat pigem kulisside varju.

„Tore on taas inimeste ees seista ning nendega jagada seda, mis endas kristalliseerunud ning kogunenud on,“ ütleb ta entusiastlikult.

Sündmus toimub koostöös Tallinnas peetava JCI maailmakonverentsiga, kust tuleb seminarile 3000 osalejat rohkem kui 100 riigist. Edu Akadeemia Roland Tokko eestvedamisel toob juurde teise 3000 ning sellest kujuneb Eesti läbi aegade suurim ja rahvusvahelisim seminar.

Peep Vain korraldas 2002. aastal tookord Eesti suurima seminari samuti Saku Suurhallis. Kuigi enamikule tundus see võimatu missioonina, tegi ta selle ära sellises võtmes, et osalejad meenutavad siiani seda erilist energiat ja indu, mis kohapeal tekkis.
„Julgus tekib tehes,“ vastab ta küsimusele, kust tekkis julgus korraldada Eesti mastaabis midagi enneolematut.

„Aasta enne seda suurimat koolitust tegin tänases Alexela kontserdimaja saalis (toona Sakala keskus) koolituse tuhandele inimesele ning selle õnnestumine andis palju indu. Sealt edasi minema ajasid mind ambitsioonid, et mis kõik veel võiks olla võimalik, innustus Tony Robbinsi 8000 inimesega koolituselt Londonis ning oma toonase meeskonna entusiasm ja tugi.“

Kõige enam ongi tal meeles toonane meeskondlik pingutus, müük ning turundus, et asi ühiselt ette võtta ja ära teha. „See on vaieldamatult minu senise elu kõige ägedam meeskonnatöö kogemus.“

Seminari „Better You“ esinemiskutse otsustas ta vastu võtta mitmel põhjusel: et saada osa Roland Tokko ja JCI koostöös sündivast suursündmusest ning et jagada eriti noorema publikuga huvi enesearengu vastu. Roland Tokko ind ja edukus viimastel aastatel koolitusi korraldada ning neid müüa on tema sõnul vaimustav. Uus koolitajate ja koolitustel osalejate põlvkond on peale kasvanud.

Peep Vain räägib suurseminaril enesekindluse suurendamise erinevatest viisidest. „Roland on inimesi küsitledes uurinud, millest nad kõige rohkem puudust tunnevad. Ebakindluse ületamine ja enda järjest kindlamaks tegemine oli loetelu tipus. Ka minu enda arvates on see väga tähtis teema.“

Eelmine artikkelVIDEO! Tiit Trofimov: meestel on tänases ühiskonnas raske jääda iseendaks
Järgmine artikkelKanarbikukuu 23.-29. kuupäeva sõnumid

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi