Särtsuv süda! Tallinnas avati südamega tehtud südamete pood

0
705

Tallinnas Aia tänaval avati 22. novembril kauplus Särtsuv Süda, kus kõik asjad on südamekujulised või südamega seotud.

Südametepoe idee tuli Lily Seppingile aasta tagasi. „Kord võttis mul lapselaps kätte ja luges ära, et meil kodus on 136 südant erineval kujul. Südamed on nii loomulik osa minust, et ma ise ei ole märganudki, et neid üksjagu kogunenud,“ räägib ta.

Lily paar päeva laagerdas mõtet, siis rääkis abikaasale, et tahab teha sellist poodi. Lily abikaasa Mati Sepping on küll legendaarne filmimees, filmilevitusfirma Estinfilm omanik, aga sellist kino polnud ta veel näinud. Aasta on möödas ja pood valmis. Internetist veel ei leia, aga küll jõuab. „Süda on minu jaoks usk, lootus ja armastus. Süda ühendab kõiki emotsioone,“ arvab Lily.

Avamisele olid lisaks teistele külalistele tulnud Dave Benton ja Sissi Nylia Benita. „See on maailma armsaim pood!“ ütles Sissi. „Seal on super hea ja soe õhkkond. Ja ükskõik kui imelik see ka ei kõla on seal kodune tunne.“

„Tahtsin teha midagi sooja ja erilist. Osa kaupa on pärit Saksamaalt, aga suur osa on kohalik käsitöö. Palju olen ka ise teinud. Oskan õmmelda, kududa, heegeldada ja floristina teha ka punutisi ja lauakaunistusi,“ sõnab Lily.

Poe ehteks on vintage täispuidust kapid kümnete sahtlikestega, kus on hea hoida väiksemaid esemeid: südamekujulised heegeldatud jõuluehted, lõhnapadjad, kaardid.

Poes on ka südamekujulised pildiraamid, diivanipadjad ja palju muud omanäolist südamesoojusega kodusisustuskraami. Edaspidi tahab Lily hakata pakkuma ka maiustusi ja väiksemaid aksessuaare, näiteks südamemustriga salle või kõrvarõngaid.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi