Foto: Jeannes Bliss Blog

Esmalt suured vabandused, et oleme Fortuunaga veidi hilinenud. Teiseks, seekordne Fortuuna valik on kahekordne, ehk siis seekord valib Fortuuna nii kahe perioodi jooksul: 1. aprillist – 30. juunini ja 1. juulist -30. septembrini panustanud lugejate vahel välja väikesed üllatuspakid. Suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele sel kahel perioodil, arpillist juunini ja juulist-septembrini oma energiapanusega õla on alla pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike nimede kalkulaatori, välja kuus võitjat, kes saavad tänutäheks pisikese nõiaköögi üllatuskingituse ja 4 õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga kas Itella pakiautomaati – vastavalt sellele kumb variant sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised 6 + 4 õnnelikku inimest.

Nõiaköögi üllatuskingitused

Foto: Creative Market

Esmalt nõiaköögi üllatuskingitused saavad endale siis 3+3 õnnelikku, ehk siis kolm inimest suvise Fortuuna ja kolm sügisese Fortuuna poolt.

  • Juta Ülemaantee
  • Heili Kruusla
  • Kaja Haavamägi
  • Pille Savi
  • Anneli Pärisoo
  • Jana Miil

Personaalsed inglisõnumid

Foto: Wallpapers Craft

Lisaks valis Fortuuna välja veel 2+2 õnnelikku (2 suvise Fortuuna ja 2 sügisese Fortuuna poolt), kes saavad endale valida ühe endale sobiva kuu kohta, novembrist-detsembrini 2020, isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Virve Randlepp
  • Kerli Nilov
  • Anna-Liisa Umal
  • Terje Suurorg

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti oktoobrikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad. Pakid saadame välja hiljemalt novembris.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. detsembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Aastalõpu üllatus

Foto: Freaking News

Aaasta viimaseks fortuunaks läheb kõigi nende vahel, kes 1. oktoobrist 31. detsembrini meie tegevusele oma õla alla panevad, loosi peale nõiaköögi üllatuste ja personaalsete inglisõnumite veel kaks imelist massaaži. Millised need massaažid olema saavad, saad teada juba aasta viimasel päeval, aga ühte võin öelda, et pikkuseks on neil mõlemil vähemalt tund aega.

Eelmine artikkelMusta kassi kuu – aita must kass koju!
Järgmine artikkelSõnumid porikuu 5.-11. kuupäevaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi