Suvine Fortuuna tänulikkus

0
156
Foto: Gerhard G.

Esmalt suured vabandused, et oleme Fortuunaga veidi hilinenud. Suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele sel perioodil, jaanuarist juuni lõpuni oma energiapanusega õla on alla pannud, et Hingepeegel edasi saaks tegutseda. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike nimede kalkulaatori, välja kolm võitjat, kes saavad tänutäheks pisikese nõiaköögi üllatuskingituse, üks õnnelik saab endale isikliku konstellatsiooni töö ning üks õnnelik, kes saab endale isikliku kaardikanalduse soovitud küsimusele. Üllatuskingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame Itella pakiautomaati – vastavalt sellele kumb variant sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised viis (5) õnnelikku inimest.

Nõiaköögi üllatuskingitused

Laavapulgad
Foto: erakogu

Esmalt saavad nõiaköögi üllatuskingitused endale kolm (3) õnnelikku ja nendeks võitjateks on sel korral:

  • Heili Kruusla
  • Annika Tammus
  • Anu Umbleja

Isikliku konstallatsioonitöö võitja

Illustratsioon: Caitlin Connolly

Sel korral loosime välja ühe õnneliku, kes saab endale Diana juures isikliku konstellatsioonitöö väärtusega 150€. Keskmine töö pikkus jääb sinna 1,5 – 2 h vahele. Konstallatsioonitöö kinkekaart kehtib kuni 31.12.2023 ning töö saab realiseerida Diana töötoas Konstellatsioonitöö võitis endale:

  • Anneli Rünkaru

Isikliku kaardikanalduse võitja

Foto: Tarot Prophet

Sel korral loosime välja ka ühe õnneliku, kes saab endale isikliku 30 minutilise kaardikanalduse väärtusega 25 €. Kaardikanalduse kinkekaart kehtib kuni 31.10.2023 ja selle saab realiseerida Diana juures Tartus või kokkuleppel. Kaardikanalduse võitis endale:

  • Aliis Kase

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti augustikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad. Üllatuspakid saadame välja hiljemalt septembris.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Et osaleda järgmisel Fortuuna loosimisel, oled oodatud Hingepeegli tegevust ka oma energiapanusega toetama. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. detsembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Eelmine artikkelSõnumid 31. juuliks ja augusti esinädalaks
Järgmine artikkelNädala kaardi ja kivi valik
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi