Talvine Fortuuna tänulikkus

0
598


Fortuuna valik

Foto: Edu Writing

Esmalt suured vabandused, et oleme Fortuuna teavitusega veidi hilinenud. Teiseks, suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele, septembrist detsembrini 2019, oma energiapanusega õla on alla pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike nimede kalkulaatori, välja kolm võitjat, kes saavad tänutäheks pisikese üllatuskingituse ja kolm õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga Itella pakiautomaati – vastavalt sellele, milline variant kõige enam sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised 3 + 3 õnnelikku inimest:

Üllatuskingitused

Foto: Lockstock
  • Elmerice Raadel
  • Vilje Lüll
  • Katrin Kivistik

Personaalsed inglisõnumid

Foto: Blue Heron Books

Lisaks valis Fortuuna välja veel 3 õnnelikku, kes saavad endale valida ühe endale sobiva kuu kohta, märtsikuust alates 2020, isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Heili Kruusla
  • Katrin Järve
  • Sandra London

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti jaanuarikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad. Pakid saadame välja hiljemalt märtsis.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. detsembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi