Tänu vastuste eest!

1
991

31. märtsil avaldatud postitusele, “Küsimus suurele ringile“, reageeris oodatust vähem inimesi, aga mis seal ikka. Tänud kõigile, kes olid nõus oma ideid jagama ning andsid meile teada, mida nad Hingepeeglis veel lugeda tahavad või mida muuta võiks.

The Art Mad Wallpapers
The Art Mad Wallpapers

Võitjad!

 • Õie energeetilise massaaži võitis
  Juhan Vakker
 • Alternatiivravipõhise lihas-/liigesevalu leevendustinktuuri 200 ml võitis:
  Mari Vihmavari
 • Alternatiivse toitumisalase raamatu võitis
  Irina Rinsuke
 • Loodusliku kehahoolduskomplekti “Puhtast loodusest” võitis
  Kristiina Keisk

Kõigil võitjatel palume maikuu jooksul meiega ühendust võtta meili teel info[ätt]hingepeegel.ee, et kokku leppida, kuidas oma võidud kätte saaksite.

Veelkord suured tänud kõigile panustajatele. Ootame jätkuvalt kõigi lugejate ideid/mõtteid, mida Hingepeegli lehel muuta, kajastada võiks.Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi