Tänutäheks panuse eest!

4
1542

Suured tänud kõigile teile, 37 armsale annetajale, kes te olite nõus ajavahemikul 01.06-31.08 panustama oma finantsilise toetuse Hingepeegli tegemistesse. Tulgu iga kulutatud summa teile vähemalt 10x tagasi, sest kõik, mis tänutundega antud,  tuleb alati kordades suuremana tagasi – see on Universumi seadus.

fortuuna

Fortuuna

Smokes fortuunaks

Fortuunaks oli seekord  meie pisikene “tõhk”… ja õnnelikud võitjad on:

 •  Personaalne inglihoroskoop (kuu omal valikul), õlle käsitööseep ja käsitöö kölnivesi “Ürgmees”)
  – Jüri Härtsmann
 • Personaalne inglihoroskoop (kuu omal valikul), käsitöö habeme/vuntsiõli “Carramba” ja lavendli/savi käsitööseep
  – Erkki Susi
 • Käsitöö tualettvesi “Raudmees” ja õlle käsitööseep
  – Tarmo Kangur
 • Ametüst kõrvarõngad ning mango käsitööseep
  – Margit Välk-Ader
 • Liivakivist ripats ning liivakivist kõrvarõngad
  – Silvi Seeberg
 •  Käsitöö tualettvesi “Macho”
  – Aare Raev
 • Unakiidist ripats
  – Elena Maltseva
 • Roosast kvartsist kõrvarõngad
  – Miia Vahtra

Võitjatel palume edasiste juhendite saamiseks võtta meiega septembrikuu jooksul ühendust meili teel: info[vajalik krõnks ätt]hingepeegel.ee

Veelkord palju õnne võitjatele!

Järgmine loosimine!

Smokes fortuunaks

Me täname kõiki, kes te olete meie tegemistel silma peal hoidnud ning ootate erinevaid postitusi. Jätkuvalt on teil kõigil võimalus anda oma väike panus meie tegemistesse ning seeläbi ka järgmisest loosimisest osa võtta. Järgmine loosimine leiab aset juba 2016. aasta jaanuarikuu esimestel päevadel, et uus aasta saaks tulla veelgi ilusam ning täis üllatusi. Loosis osalevad kõik, kes ajavahemikul 01.09 – 31.12, annavad oma väikese finantsilise panuse meie tegevusse kas püsikorralduse või ühekordse annetuse näol, vastavalt oma võimalustele.

Loosiks osalemisel tee annetus (vastavalt oma soovile) Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”.

Tulgu teile iga kulutatud summa vähemalt 10x tagasi! Oleme teile alati südamest tänulikud!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglihoroskoop – septembri I pooleks
Järgmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 1. ülesanne
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

 1. Mina pyydsin teile annetust saata Paypalli kaudu kuid midagi ei klappinud. Elan Eestist valjaspool ja panga ylekanne ei ole minu jaoks sobiv viis. Kas on ikka voimalik paypalli kaudu saata? Kui Jah, siis palun andke tapne informatsioon kuidas seda teha. Ette Tanades

  • Tere Relika

   Kas saite sellise veateate? The PayPal site is currently experiencing technical difficulties with our credit card processor. We are working to solve this problem as quickly as possible. If you would like to Send Money, please fund your payment with your PayPal balance, PayPal Credit or bank account. If you would like to use your credit card, please return to the PayPal website later to complete your transaction. We apologize for any inconvenience this may cause.

   Kui jah, siis on tegu ilmselt ajutise PayPal-i poolse häirega. Kui ei, siis võtke uuesti ühendust info@hingepeegel.ee

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi