Tartus peetakse 11. oktoobril Tähtvere Avatud Naistekeskuses müstiliste rütmide saatel ekstaatiline tantsurännak, mis lõpeb Jagaspace’i mõnusa lõõgastava gongidespaaga.

Õhtu algab rituaaliga: pühitsetakse ja juuakse koos tseremoniaalselt kakaod ja lauldakse mõned väelaulud. See on naturaalne, puhas kakao, mis mõjub kehale ergutavalt, samas vererõhku tõstmata. Kakao sisaldab ainet, mis loob õnnetunde (aktiviseerib endorfiinide teket) ja paneb südame põksuma. Maiad, kes avastasid kakao imelised omadused, nimetasid seda jumalatejoogiks.

1,5-tunnise vabastava tantsurännaku loob Margit Foht, kes on Väekate Sündmuste Agentuuri asutaja ja juhendab teraapilisi väetantse juba kaheksandat hooaega. Tema suurim kirg on tantsimine. Väetantsud on sündinud läbi Margiti isikliku kogemuse, ühendusest oma isikliku väega ja inspireeritud „Viie rütmi tantsust“.

Gong on maailma üks vanimatest instrumentidest, mis aitab müstilise ja ülemheliderikka kõlaga saavutada sügavat lõdvestumisseisundit. Hommikumaa filosoofia järgi aitavad gongi orgaanilised helid vabaneda hirmudest ja teistest negatiivsetest emotsioonidest. Gongihelid tasakaalustavad organismi. Inimkeha koosneb suures osas veeTartus toimub müstiliste rütmide saatel ekstaatiline tantsurännakst ja kogeb gongivibratsioonis sügavat vibroakustilist massaaži, mis aitab kaasa loovuse suurendamisele ja mitmekordistab immuunsussüsteemi aktiivsust.

Jagaspace’i liikmed on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikateraapiakursuse lõpetanud heliterapeudid ja gongimeistrid.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi