Tervete suhete loomise seminar Tartus

0
906

Kõrgem sagedus suhetes ja seksuaalsuses

Foto: Awakening Within

Juba 1. novembril toimub Tartu Loomemajanduskeskuses Andrew Barnesi seminarKõrgem sagedus suhetes ja seksuaalsuses“, kuhu on oodatud nii naised kui mehed, nii üksitulijad kui ka paarid. Andrew Barnes on Austraaliast pärit rahvusvaheliselt tunnustatud seksuoloog ja tantraõpetaja, orgasmi, suhete ja kehatöö spetsialist, kelle peamiseks valdkonnaks on naiste seksuaalsus ning eesmärgiks edendada inimeste vaimset kasvu, teadlikku suhestumist ja seksuaalsust. Sellel seminaril jagab Andrew Barnes põhjalikku kogemust armastusest, seksuaalsusest ja suhetest.

Kellele on seminar mõeldud?

Seminar on mõeldud neile, kes soovivad luua ehedamat suhet oma sõpradega, perega ja partneriga; mõista, miks ta kordab edutuid mustreid oma suhetes; tajuda, mis on tema jaoks tõde igal hetkel, selle asemel, et olla kinni minevikus; saada kontakti oma küpse naiselikkuse või mehelikkuse väega ning mõista seksuaalenergia voolu.

Vaata Andrew Barnes’i tutvustavat saadet Maatriksis. Täiesti uus lähenemine seksuaalsusele: energeetiline kogu-keha orgasm (videole subtiitrite lisamiseks vajuta video käivitamisel  alumisel ribal (liigu hiirega videole) “hammasratastega ketast”, vali sealt klikkides “subtitles” ja sealt edasi “Estonian”)

Kuidas siis luua terveid ja rahuldustpakkuvaid suhteid?

Antud seminar toetab osalejat selles:

  • kuidas tervendada oma emotsionaalseid haavasid;
  • luua terveid ja rahuldustpakkuvaid suhteid;
  • mõista mehelikkuse ja naiselikkuse dünaamikat, et luua harmooniat oma suhetesse;
  • arendada oskusi suhestumiseks iseenda ja teistega;
  • avastada, mis vallandab hirmu suhetes ja kuidas vastata, selle asemel, et reageerida;
  • süvendada intiimsust seksuaalsuhetes;
  • tunda ennast enesekindlamana ja aktsepteerida ennast just sellisena nagu sa oled ning õppida tsirkuleerima seksuaalenergiat armatsemise ajal.

Kas sa soovid luua ehedamat suhet oma sõpradega, perega ja partneriga, mõista, miks sa kordad edutuid mustreid oma suhetes, tajuda, mis on sinu jaoks tõde igal hetkel, selle asemel, et olla kinni minevikus, saada kontakti oma küpse naiselikkuse/ mehelikkuse väega ning mõista seksuaalenergia voolu „Pühas Liidus“, siis peaks see seminar sobima just sulle.

Vahendas Monika Kuzmina

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelVideo – Tallinnasse tuleb maagiliste käsitrummide duo
Järgmine artikkelRandmejoonte elusaladus

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi