Kuna enamik inimesi istub juba kodudes ja keegi välja väga liikuda ei taha, siis jagan teiega üht väikest videot, mida te hommikuti teha saaksite. See aitab parandada enesetunnet ja tõsta oma vibratsiooni. Ja kõige lihtsamaks viisiks on harjutuste süsteem, nimega viis tiibetlast,” kirjeldab joogaõpetaja ja seminaride korraldaja Tiit Trofimov oma Facebooki seinal efektiivse hommikurutiini jagamist.

Viie tiibetlase puhul on tegemist ühe lihtsaima võimalusega tõsta oma vibratsiooni, mis töötab läbi kogu su keha. Ideaalis võiks teha iga harjutust 21 korda. “Kui alustad alles viie tiibetlase praktiseerimisega, siis tunneta, kus on sinu piir,” hoiatab Tiit.

Tee alguses igat harjutust kolm korda, viis korda ja pane iga päev kolm, neli, viis korda juurde – enda tervise ja suutlikkuse tunnetamine on oluline ja vajalik. Proovi hoida neid harjutusi võrdsetena, sooritades kõiki võrdses koguses. Kui alustad viiest korrast iga harjutuse kohta, siis teegi viis korda kõiki harjutusi.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelMetsamoori tervisenippe
Järgmine artikkelJoogaõpetajad Liina ja Ats toovad inimesteni otseülekanded joogatundidest

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi