Viktoria Raidos, kes on Eestiski tuntud kui Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovi“ 16. hooaja võitja, on kirjutanud kaks raamatut, millest „Esivanemate pärand“ ilmub nüüd ka eesti keeles. Raidos esitleb seda T1 Mall of Tallinn Raamatukodu poes maagilisel päeval, reedel 13. septembril. Kahel järgmisel päeval on tal Tallinnas seminarid raha ja armastuse maagiast.

„Esivanemate pärand“ räägib sellest, miks on oluline oma suguvõsa tunda ja mõista ning kuidas meie esivanemate teod mõjutavad ka meie saatust. End esivanemate kultuse preestriks kutsuv Raidos selgitab raamatus, kuidas me saame suguvõsa läbivat saatuseliini muuta ja seeläbi kindlustada endale ja oma järeltulevatele põlvedele parema elu.

Näiteks kui esivanemate hulgas on olnud ridamisi alkohoolikuid, võib ometi keegi järeltulijaist otsustada kindlalt, et tema järgib tervislikku eluviisi ja sellega muuta enda ja oma sugulaste saatust.

„Ühelt poolt on suguvõsa paremaks muutmine suurepärane ja igaüks meist peaks seda tegema. Teiselt poolt ei ole see sugugi alati lihtne ja mõnikord on selle vastu just hõimu vaim ise,“ kirjutab Raidos. Hõimu vaimuga on aga võimalik jõuda kokkuleppele, on veendunud Viktoria Raidos, keda peetakse praegu Venemaal kõige tugevamaks nõiaks.

Raamatu teemaga on seotud ka Raidose 14. septembril juhitav seminar „Raha räägib minuga“ ja 15. septembri seminar „Armastus, suhe või maagiline efekt“. Näiteks võib ühes suguvõsas „raha ise kätte joosta“ ja teises olla õnnelikud abielud, samas kui kolmandas tuntakse kõigest puudust. Ometi saab inimene õigesti tegutsedes olla ise oma saatuse sepp.

Viktoria Raidos on Eestis meie „Selgeltnägijate tuleproovi“ võitja, šamaan Anu Pahka ja kirjastuse Pilgrim kutsel.

Viktoria Raidos Eestis:

  • 13. septembril, kell 18 raamatu „Esivanemate pärand“ esitlus T1 Mall of Tallinn Raamatukodu poes (üritus on tasuta)
  • 14. septembril, kell 17 seminar „Raha räägib minuga“ hotellis The Centennial.
  • 15. septembril, kell 17 seminar „Armastus, suhe või maagiline efekt hotellis The Centennial.
  • Info ja registreerimine Facebookis: Anubise Nõiakatel. Võimalus ka individuaalvastuvõtuks. Kohtade arv on piiratud, üritustel on tõlge eesti keelde.
Eelmine artikkelSuurseminaril “Vaba mehe tee” räägivad mehed ainult meestele!
Järgmine artikkelAccess Bars kursus pühendatakse enesetappude ennetamisele

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi