Rahvusvaheliselt tuntud koolitaja ja meele-keha tervendamise ekspert Brandon Bays räägib alljärgnevas videos, kuidas luua oma ellu küllust.

Kas sulle tundub nagu sul mingi nähtamatu lagi ees karjääris ja finantsides? Sa pole ainus! Sellel on põhjus. Meis kõigis on vaiksed sabotöörid, nagu mina neid nimetan.

Just sel hetkel, kui meie potentsiaal hakkab end väljendama, miski meie sees surub selle alla. See võib olla midagi väga lihtsat, näiteks: sa oled golfis väga hea ja sa tead, et sul on potentsiaali. Sa oled võitmas, aga kõik oleneb viimasest löögist. Just siis, kui sa valmistud palli auku lööma, miski sinu sees püüab selle löögi kinni ja see ebaõnnestub.

See võib ka olla selline olukord, kus sul on tulemas tööintervjuu. Sa lööd end üles, sa valmistud selleks ja sa tead täpselt, mida sa seal ütled. Kui sa aga jõuad sinna, siis mitte miski ei tule õieti välja ja lõpptulemusena kukud läbi.

Seda võib juhtuda ka paarisuhtes, asjad lähevad aina intiimsemaks ja sa juba näed, et negatiivne muster käivitud, kuid sa ei suuda end peatada. Lõpptulemusena rikud selle suhte ja vaatad, kuidas sinu eluarmastus sinu elust minema kõnnib.

Need vaiksed sabotöörid, need nähtamatud laed, need varjatud mugavusstsoonid, mis meis talletunud on, peatavad meid alati just siis, kui meie potentsiaal hakkab end ilmutama. Hea uudis on see, et on olemas võimalus end vabastada nendest vaiksetest sabotööridest.

Rännakumeetod on väga praktiline ja kahe jalaga maa peal meetod, mis aitab sul saada ühendust kõige põhilisema põhjusega, mis käivitab need vaikseid sabotöörid sinus, sinu olemuse kõige sügavamal tasemel, et need välja juurida ja lõpetada see mäng.

Kui sinu potentsiaal hakkab õitsema, siis ei ole seal mingit klaasist lage, mis sind takistaks end täielikult väljendada oma tööintervjuudel, sinu spordialal, sinu suhetes. Sinu kogu potentsiaalil on võimalus särada.

Ma kutsun sind minuga liituma tuleval seminaril „Rännaku intensiivseminar“, mis on kolmepäevane süvasukeldumine, kus sa õpid, kuidas jõuda juurpõhjuseni, mis sunnib sind panema varju oma valguse ette. Mis sunnib sind end alla suruma aladel, kus sul on päriselt  ka potentsiaali. Sa lahkud sellelt seminarilt puhtaks uhutuna, valmis ellu minema, manifisteerima tervislikku, terviklikku ja teadlikku küllust oma elus.

On aeg elada oma täieliku potentsiaaliga!

Brandon Bays avastas oma tõelise kutsumuse teda tabanud ebaõnne tõttu: 1992. aastal diagnoositi tal hiigelsuur kasvaja, millest sai alguse erakordne eneseotsingu, transformatsiooni ja tervenemise teekond. Sellel teekonnal avastas ta viisi, kuidas pääseda vahetult ligi piiramatule tervendamisjõule, mis on olemas kõigis.

Bays pani kogemuse kirja ja andis välja raamatu “Rännak”, millest sai rahvusvaheline menuk. Igapäevatöös inimestega kasutavad seda paljud organisatsioonid, äriühingud, koolid, sotsiaalasutused ja valitsusasutused.

Tallinnas toimub 1.-3. maini seminar, kus kõnelevad Brandon Bays ning teine tuntud suhteterapeut ja koolitaja Arnold Timmerman.

Eelmine artikkelTasakaalukeskus kutsub teadlikult hingama
Järgmine artikkelDan Brule korraldab Eestis juhtidele hingamiskoolituse

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi