Tallinnas toimub 21. oktoobril suurseminar „Teekond sügava suhteni”, kus kõnelevad teiste seas naudingute koolitaja Epp Kärsin ning Jesper Parve koos elukaaslase Mari Ojasaarega.

Seminari korraldaja Raivo Juhanson ütleb, et tal on elus hästi palju illusioone olnud partneri ja suhte osas. „Viimases pikemas suhtes lõin illusiooni, et ma elan selle naisega elu lõpuni koos.“

Juhanson tavatseb suhte teise inimesega kohalduda. „Pidevalt küsin, kuidas tal läheb ja kuidas saan aidata, aga ei märka iseennast. Mul ei ole enam enda jaoks ruumi, enda jaoks aega,“ räägib Juhanson.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelRehekuu algusnädala haldjasõnumid ja Fortuuna tänulikkus
Järgmine artikkelVaimuKeha 2019 õpetab inimesi ise ennast aitama

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi