Tallinnas toimub 21. oktoobril suurseminar „Teekond sügava suhteni”, kus kõneleb teiste seas naudingute koolitaja Epp Kärsin.

„Mulle seks kogu aeg meeldib metsikult. Ma olin 9-10-aastane, kui olin läbi lugenud kõikvõimalikud Eestis ilmunud seksiraamatud. Ma ei jõudnud ära oodata, kuna on minu esimene kord. Kui see kätte jõudis, ei olnud see selline nagu raamatutes ja mul oli tunne, et see pole võimalik. Ilukirjanduses on seda edasi antud nii armsalt ja nii ilusal puhtal moel,“ räägib Epp.

„Mu kõige valusam kogemus on seotud sellega, et polnud enda piire. Kui piire pole paigas, võid elada türanniga. Kui sa naisena hakkad väärtustama iseennast, oled enda jaoks number 1, sead enda jaoks väga selged piirid. Ütled, et mulle nii ei sobi ja ma soovin seda, teist ja kolmandat,“ lausub Kärsin.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelJesper Parve ja Mari Ojasaar: jube tähtis on oskus uskuda looduserütmidesse
Järgmine artikkelVIDEO! „Teekond sügava suhteni”! Kas kasvamine paarisuhtes kõrvalsuhte abil on võimalik?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi