Tallinnas toimub 21. oktoobril suurseminar „Teekond sügava suhteni”, kus kõnelevad teiste seas Epp Kärsin, Jesper Parve koos elukaaslase Mari Ojasaarega ning Mario ja Marika Pruul.

 

Kuidas tunned ennast, kui ühel päeval Sinu partner tuleb koju ja teatab, et armastab ka teist. Kas ja kuidas jääda kohale? Millised õppetükkid ja taipamised saabuvad ellu kui paarisuhe on äkki justkui avatud suhe ja ühel partneritest on kõrvalsuhe?

“Taipamised hakkasid tegelikult kohe saabuma ja niimoodi kuust, kuusse,“ räägib oma kogemusest Marika Pruul, kes on viimastel aastatel avanud oma maailma erinevate praktikate abil ja kes koos Mario Pruuliga samuti seminaril oma kogemusest kõnelemas on.

„Algus oli väga valus, aga ma olin tegelikult tänulik, et nii imeline naine oli see teine. Ta tuli mind väga imeliselt õpetama,“ sõnab Marika.

„Seda tunnet võiks kirjeldada pikalt,“ ütleb Mario. „Kodus olin ma 100-protsendiliselt oma partneri jaoks olemas.“

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelVIDEO! „Teekond sügava suhteni”! Epp Kärsin: ka suhtes tuleb piirid seada
Järgmine artikkelHeiki Tomson korraldab hingamistreeninguid gruppidele

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi