VIDEO! Tiit Trofimov räägib suurseminarist „Teekond sügava suhteni”

0
556

21. oktoobril toimub Tallinnas suurseminar „Teekond sügava suhteni”, kus kõnelevad teiste seas Vahur Kersna, naudingute koolitaja Epp Kärsin ning Jesper Parve koos elukaaslase Mari Ojasaarega.

„Need seminarid on olnud suur õppimiskoht. Üks asi on see, kui tead kõiki asju oma peas, ent teine asi see, kui hakkad nendest rääkima. Siis märkad, kui palju on veel õppida ja areneda. Ma kasvan sellega julgemaks. Isegi kui ma arvan enne, et olen julge, siis kui mikrofon ja kaamera torgatakse näkku, ütlen „oh shit, ma ikka mingeid asju rääkida ei taha“. Mul on aga need filtrid iga korraga õhemaks läinud,“ ütleb seminari üks korraldajaid Tiit Trofimov.

Seminarile on oodatud need, kes on suhtes, ja need, kes pole. „Kõik saavad sellelt seminarilt midagi, mis aitab neid edasi,“ lubab Trofimov.

Seminar on järg avalikule arutelule „Mehe sügavam tõde“.

Piletid suurseminarile on müügil Piletilevis!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSügiskuu lõpunädala sõnumid
Järgmine artikkelVIDEO! Ahto Kaasik: pühapaiku tuleb hoida

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi