Tallinnas toimub 13. oktoobril meestele suunatud suurseminar „Aeg iseendale“, kus kõnelevad tervendaja Ronski A. Kosky (Kanada), psühholoogia teadusmagister Alar Tamming, šamanismi elustiili praktiseerija Tõnu Talimaa, tippkoolitaja Alar Ojastu, ettevõtja Marek Koit, aktiivmeditatsioonide õpetaja Tiit Trofimov ja enesearengunõustaja Raivo Juhanson.

„Kui ma vaatan oma elus tagasi, siis näib, nagu oleksin kolm elu selles praeguses elus elanud. Esimene elu oligi see, kus ma identifitseerisin ennast sellena, kellena esivanemad tahtsid. Minu esivanemad on olnud põllumehed ja siis ka mina arvasin, et ma olen põllumees ja teen neid tegevusi ja elan sellist elu, nagu nemad on elanud. Minu jaoks kestis see 13 aastat, aga kuskil 10. aastal hakkas tekkima tunne, et see ei ole see. Huvid hakkasid muutuma ja hakkas sisse tulema midagi uut, mis oli seotud jagamisega,“ räägib Talimaa.

„Teine elu oli seotud koolitusega ja teatud lapsepõlvetraumade kompenseerimisega, mis oli seotud tähelepanuvajadusega. Ma tegin enesearenduslikke koolitusi, põhiliselt just Carlos Castaneda maailmapraktikaid ja šamanistlikust vaatenurgast. Sellest ajast minu austus ja usaldus šamanistliku maailmakäsitluse suhtes muutus,“ sõnab ta.

„Praegu, kolmandas elus juurutan seda igapäevaselt enda ellu: ühendust loodusega, ühendust iseendaga, tehes igapäevaseid tegevusi niimoodi, et hing rõõmustaks ja need oleks loovad,“ ütleb Talimaa.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi