“Kui tunned mõnikord, et rõõmu on vähe ja sooviksid seda oma elus suurendada, siis see harjutus viib kooskõlla vjaana energia väljapoole avarduva rõõmuküllase olemusega. Vjaana energia saab alguse südamest ja kiirgab sealt välismaailma. Vjaana on üks eluenergia tüüpidest,” kirjeldab Tasakaalukeskuse hingamisterapeut Monika Palm.

Harjutus

Istu sirge seljaga ja huuled kergelt suletud. Aseta käed rinnaluule. Üks käsi teise peal. Sulge silmad.

Sügavalt nina kaudu sisse hingates siruta käed sirgelt õlgade kõrgusel külgedele nii kaugele kui võimalik. Kujutle, et embad kogu maailma, ning visualiseeri, kuidas positiivne energia küllastab südame ja kopsud.

Sissehingamise lõppedes pea hetkeks hinge kinni, hoides käsi sirutatult, aga nii et mugav on. Kujutle vjaana energiat oranži spiraalina, mis keerleb südamekeskusest läbi sinu olemuse kõikide osade, kasvab sealt edasi silmapiirini ja sealt edasi kõiksusesse.

Hinga nina kaudu välja, kõverda käsi küünarnukkidest ja too peopesad tagasi rinnale. Korda seda 5-10 korda, enne kui lõdvestad käed ja avad silmad.

NB! Hingamisharjutuste mõju on suurem, kui harjutusi teha regulaarselt.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi