Võhivõõrad esimest korda suudlemas

1
3727

Tatia Pllieva valis 20 üksteisele täiesti võhivõõrast inimest, pani nad paaridesse ning palus neil päris esimest korda üksteist suudelda ja seda kõike kaamera ees. Selle lühikese dokumentaalfilmi nimi on “Esimene suudlus”.

suudlus

See tundub nii kummaline ja veider, et mis mõttes panna kaamera ees võhivõõrad inimesed üksteist suudlema. Arvad, et see on midagi roppu, arva uuesti. Lõpptulemus on täis kohmetust, piinlikkust, romantikat, elektrit ja intiimsust.

Nii armas on vaadata, kuidas võõrad seisvad kohmetuna esimest korda üksteisega vastamisi ning neil on palutud üksteist suudelda. Nad kõhklevad (täpselt nagu iga kaine ning täiemõistuslik inimene ikka), aga kui nad hoo sisse saavad, siis alles hakkavad sädemed lendama. See on omamoodi nii liigutav ja nagu ühest dokumentaalfilmist saaks romantiline komöödia, mille lõpp pole imal. Igaljuhul elektrit siin jagub ja üks magus musi või suudlus kulub alati meile kõigile ära!

Mõtle sellele, kas sina osaleksid sellises projektis?

Allikas: Tatia Pllieva

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi