Banaani pannkoogid

0
13370

Enne kui tavalist hommikusööki tegema hakkasin, otsustasin täna teha munade asemel hoopis pannkooke.  Idee tuli sellest, et kaasa teatas, et ta ei tahtnud täna mune süüa ja oli endale muud hamba alla võtnud. Ma siis mõtlesin, et  miks mitte, eile õhtul tegin neile pannkooke ja endale tomatit mozzarellaga. Nüüd on minu kord pannkooke saada ja nii saigi. Need on nüüd täiesti ilma IGASUGUSE jahuta. Retsept ise väga lihtne ja pannkoogid maitsevad imehead ning banaanised ja kaneelised.

Tahad ka proovida?

Banaani pannkoogid

  • 2 suurt muna
  • 2 munavalget
  • 2 suurt banaani
  • 1 tl kaneeli
  • veidi soola
  • võid praadimiseks

Valmistamine

Aseta kõik koostisained blenderisse ning lase blenderil käia seni, kuni banaanid on täielikult püreestatud. Küpseta madala kuumusel pannil vähese võiga. Kui teed ülepannikooke, siis ole nende ümber keeramisega ettevaatlik, kipuvad kergesti katki  minema ja lihtsam on teha väikeseid kooke. Sellest kogusest sain 30 väikest pannkooki.

Naudi uutmoodi pannkooke, sest need tasuvad proovimist.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelAhjutomatid mozzarellaga
Järgmine artikkelAhjutšilli
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi