Jätkuvalt kukkuvas tempos

0
1599

Üle ootuste astusin eile taas kaalule, et vaadata, kuidas nädal möödunud on. Oma üllatuseks olin nädalaga taas 700 g alla võtnud. Pole üldse paha. Terve nädala jooksul sai trenni tehtud täpselt niipalju, kui farmis küülikutelt oli sõnnikut alt ära visata.

Ja isegi õhtukleiti mahtusin kenasti nii, et mingeid lisatiibu kuskilt punnitama ei jäänud. Mis alati probleemiks on olnud. Nagu alati ei ole endast fotot, sest kunagi keegi ei taipa siis pilte teha, kui parasjagu viks ja viisakas välja näen. Kui mõne pildi saan, siis näitan ka, seni tuleb muuga hakkama saada.

Jätkuvalt liha, kala, muna, piimatoodete, juurviljade lainel. Vahest mõned pähklid ka ja kui veab, siis puuvilju ka.

Peaks vist ühe mõnusta Meatza tegema – ehk siis pizza ilma jahupõhjata.

 

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelNäidismenüü
Järgmine artikkelToiduporr
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi