Täna hommikul sai nö uudishimu võitu, et kas on ka kasu olnud. Tean, et on vara, aga ikkagi tahaks ju teada. No siis saigi kaal nurgast välja otsitud ja patareid sisse pandud.

Põksuva südamega, et mis mind ees ootab. Pole ju tegelikult terve selle aja jooksul kordagi trenni teinud, kui eilne päev välja arvata, mil vabatahtlikult 300 kg jõusööta trepist üles ja alla sai tassitud. Enesetunne on mõnus siiani ja ei ole ka mingeid lihasvalusid. See on vast rohkem tingitud sellest, et tõstan nagunii pidevalt raskusi ja keha on sellega harjunud. Kindlasti, kui peaksin ennast jooksma sundima, siis ei tule ma järgmine päev voodist oma “karkudega” välja…

Aga nüüd asja juurde. Kaal näitas …. trummipõrin …  minu üllatuselt 74,1 kg, mis tähendab seda, et selle 5 päevaga olin alla võtnud tervelt 300 g. See on väga hea tulemus. Täiesti risti-vastu nö kehtivale toidupüramiidile.

Näitan enda toitumise püramiidi ka vastukaaluks ja see on täiesti teisest puust ja nii risti-vastu sellele ja tundub, et see ei ole lihtsalt võimalik. Aga on, nii kummaline, kui see ka ei oleks. Kui aus olla, siis mulle meeldib minu toitumise püramiid märksa rohkem. Pean perearstil vist ka vere laskma võtta, et oma teisi näitajaid ka vaadelda. Siia juurde kuulub veel üks paleo toitumise  püramiid ja see on liikumise kohta.

Nii, kas tahad ka proovida või vaatad veel, mis edasi saab?

Võin öelda seda, et nälga pole ma kordagi tundnud, kõht on täis, mingeid “ihasid” mõne keelatud toidugrupi vastu ka ei ole. Eile sõin isegi ühe riba vähemalt 70% kakaosisaldusega tumedat šokolaadi, kuna olin autos ja ei olnud aega lõunaks, siis kogu eilne lõuna läks snäkile, mis koosnes siis juba öeldud šokolaadist, 1 virsik ja 1 banaan. Pidasin kenasti vastu õhtusöögini. Portsud on parajad, mõnikord ei jõua isegi ära süüa. Ei mingit piiramist ja näljutamist. Ma lihtsalt ei salli seda näljatunnet, mis mul siiani kõigi teiste “tervisliku toitumise” viiside juures olnud on.

Samuti eile arsti tavapärasel kontrollis külastades, ei ole minu meditsiinilised näitajad eales nii head olnud, kui nüüd. Alati on ta midagi leidnud, mis pole nii nagu peaks –  mitte seekord. Kas juhus, või on asi toitumises – võta kinni. Mina arvan, et asi on toitumises, sest nagu juba varem sai mainitud, enesetunne on lihtsalt võrratu.

 

Kasutatud materjalid:

  • Photo dictionary
  • Marks Daily Apple
  • Hum Hum
Eelmine artikkelMintaifilee juurviljapüree ja munakastmega
Järgmine artikkelSaab ka torti
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi