Toiduporr vol. 2

0
2382

Jätkan mõne pildiga pere toidulaualt. Kõiki toite ei ole meeles olnud üles pildistada, aga mõned on ikka fotoka ette jäänud ka.

Sai tehtud näiteks täna hommikul mune singikorvis ja et munad kenasti vormi jääksid, kasutasin muffinivorme. Ja kuna kõiki lapsi täna kodus ka ei olnud, siis 12. munast meile täiesti piisas ja kõik said kenasti kõhud täis. Soovitan soojalt proovida. Lihtne teha ja lisaks väga maitsev ning igaüks saab neile oma “kiiksu” juurde panna.

Eile oli jällegi õhtusöögiks ahjus tehtud täidetud paprikad. Tavaliselt sai neid tehtud ikka hakkliha, riisi ja juustuga. Seekord tegin neid vastavalt oma toitumisele ilma riisita ja ka juustu otsustasin seekord välja jätta. Üllatavalt maitsev ja väga kõhtu täitev tulemus. Nendega on parasjagu “mängimist”, aga lõpptulemus on seda väärt. Ahjus tahavad olla ca 2 h enne, kui valmis saavad. Kui sul on olemas haudepott “crock pot”, siis võid neid ka seal teha (aga selleks läheb kaua aega, hommikul kui tööle lähed, paned poti vooluvõrku tiksuma ning õhtul töölt tulles on söök valmis).

Kokku olen siiani oma söömisharjumustega kaotanud 10 cm. Mis ei ole üldse paha ja ma ise väga rahul.

Eelmine artikkelTee ise maitsevesi
Järgmine artikkelKuus nädalat uut elustiili
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi