Rain Kooli: nad luuravad meie kõikide järele

1
5735

Kanal 2 ja Foxi eetris nähtav sari “Mõrvaennetajad” (“Person of Interest”) kostab esimese hooga täiesti ulmeline. USA valitsusele on ehitatud superarvuti, “masin”, mis suudab meeletut infovoogu sõeludes jõuda jälile plaanitavatele terrorirünnakutele. Ma ei hakka sarja sisu täpselt kirjeldama, sest see pole siinkohal oluline.

Loe edasi

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelTürgi meeleavaldajad näitavad meelsust Jooga abil
Järgmine artikkelMida sisaldab sinu deodorant?
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

1 kommentaar

  1. Milleks privaatsust üldse vaja on? Mida rohkem salastatust, seda rohkem tülisid ja pidureid. Tuleb olla avatud ja avalik, see tagab arengu. Ja jutud mingitest prismadest ja hallidest, kes peldikutes inimesi jahivad, võiks jätta tähele panemata nagu reklaami postimehes uudiste vahel, sest see jutt pole enamat väärt, vaid on oma olemuselt ka reklaam.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi