Sipelgad ründavad elamisse?

6
9609

1Sipelgate invasioon

Foto: Springer Pest

Paljud inimesed on just kevadeti hädas sipelgate invasiooniga tuppa ja ükskõik, mida sa ette võtad, mitte miski ei näi aitavat. Nii olime ka meie nendega aastaid hädas ja ikka ja jälle just kevadeti oli asi ikka päris hull, suveks hakkas asi taanduma. Küll mõni inimene vannub soola, kaneeli, sooda nimel, et see aitab – olen kõik ära proovinud, ei midagi… Siis möödunud aastal katsetasin midagi muud ja sain päevaga oma sipelgate suurrünnakust jagu. Olin nendega nii kimpus, et niipea kui kooki küpsetasin, olid nad mul sõna otseses mõttes ahjus, niipea kui kook oli maha jahtunud ja pole eriti meeldiv süüa rabarberikooki, mis kubiseb sipelgatest…

Foto: Tieland to Thailand
Foto: Tieland to Thailand

Kas sellel aastal üritasid nad meile nädala alguses rõdu kaudu sisse vingerdada ja allüürnikeks kolida, aga sain koheselt jaole ja tuppa nad ei jõudnudki, piisas sellest, kui tegin oma “tõrje”, mis muide on 100% looduslik ja ohutu ka lastele ning loomadele ja paari tunni pärast nägin rõdul ainult mõnda üksikut isendit. Tänaseks pole neid sinna juurde tekkinud ja kui peaks, siis on mul neile kohe see pisikene pudel varuks, millest neile teele ette tilgutada.

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkel12 ülemaailmne alasti aianduspäev
Järgmine artikkelNimekas ja väekas taim – Nurmenukk
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

6 KOMMENTAARI

  1. paar aastat tagasi ründasid samuti sipelgad mu köögis meepurke ja moosi…….tükk vaeva aga sain lahti ….aga pole kindel et nad leiavad uue tee,,,,elan teisel korrusel kusjuures….aga allkorrusel üks tragi küpsetaja …loodan et tema juurde lähevad ,,,lühen tee justkui….

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi