Sipelgad ründavad elamisse?

6
8999

2Mis see siis on?

Foto: Wtop

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Tahad ka teada, mis imeasi see siis on, millest ma siin jahun nagu kass ümber palava pudru…? Usu või mitte, aga see on täiesti tavaline 100% puhas piparmündi eeterlik õli! Jah, lugesid õigesti, piparmündi eeterlik õli, aga ole kindel, et tegemist on tõesti 100% puhta ja mitte lahjendatud ning just piparmündi eeterliku õliga. Kummalisel kombel ei mõju neile ei eukalüpt ega ka spearmint (rohemünt) või mõned teised eeterlikud õlid. Miskipärast ei meeldi neile just puhas piparmündi eeterlik õli ja mul ei ole ausalt õrna aimugi, miks see nii on. Peaasi, et toimib ja see TÕESTI toimib!

Foto: Spiritual Wisdom Magazine
Foto: Spiritual Wisdom Magazine

Kui näen oma kodus sipelgaid, siis tilgutan nende meeliskohtadesse mõned tilgad piparmündi EÕd ja kindlasti ka nende elamisse toovale rajale. Sa märkad neid jälgides, et mõne hetkega muutuvad sipelgad närviliseks ning lasevad tuldud teedpidi oma kodu poole jalga ning niipea ei tule nad sind uuesti kimbutama.

Mis selle juures veel hästi tore on, on see, et elamine lõhnab pärast sellist tõrjet vägagi meeldivalt, muidugi siis, kui sulle meeldib piparmündi lõhn, mille vastu meie perel õnneks midagi ei ole.

Nii, et soovin mõnusat ja lõhnavat võitlust sipelgatega ja luban, et seekord saad sa neist ka jagu. Nagu ütlesin, siis meil on see lihtne trikk juba kaks kevadet järjest töötanud ja miks mitte seda jagada teistega, kes samuti sipelgatega hädas.

Peale selle, et piparmündi eeterlik õli peletab elamisest siplegad, saab temaga väga palju muudki teha, sellest loe juba lähemalt meie möödunud aasta postitusest “Piparmündi eeterliku õli kasutusalasid

Järgmine


lhv seb swed nordea

 

6 KOMMENTAARI

  1. paar aastat tagasi ründasid samuti sipelgad mu köögis meepurke ja moosi…….tükk vaeva aga sain lahti ….aga pole kindel et nad leiavad uue tee,,,,elan teisel korrusel kusjuures….aga allkorrusel üks tragi küpsetaja …loodan et tema juurde lähevad ,,,lühen tee justkui….

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi