Tagasi
Järgmine

Mis siis võivad olla juuste tuhmiks muutumise põhjusteks?

Tütre juuksed enne ja pärast

Neid on erinevaid, näiteks traditsioonilised šampoonid sisaldavad silikooni, jah, lugesid õigesti -, ning see muudab ka juuste kiudu ning teeb juuksed selliseks läikivaks. Lisaks on šampoonidesse lisatud läikeelemente, mida kodus ju ei tee.  Ei maksa arvata, et kodusel teel ei saagi enam juukseid läikima, saab küll, aga selle nimel tuleb natukene vaeva näha. Kõik ei tule “all-in-one” pudelist. Sellest oled kindlasti nüüdseks juba ka aru saanud, et see, mis kõlbab kõigeks, ei kõlba tegelikult mitte millekski…

Teiseks võib tegemist olla sellega, et loodusliku pesuga oled nüüd selle tööstusliku saasta juustest viimaks välja saanud või välja saamas ja seetõttu ongi juuksed hetkel sellised tuhmid ja läiketa, aga see taastub.

Mida siis teha?

Esiteks võid teha kord nädalas või paari tagant juustele toitvat maski.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupule: “Järgmine” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelKummaline lavendel – milleks kasutada
Järgmine artikkelToortoidule üleminekuks valmis?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

  1. Tere. Kui teha kookose śampooni isetehtud kookospiimast, siis kui kaua see śampoon säilib ja kuidas peaks säilitama? Isetehtud kookospiim ju kaua ei säiil..

    • Kairi – tegin isetehtud kookospiimast šampooni 8. märtsil ja tänase päevani täiesti kombes. Seisnud ilma erilise hoolduseta vannitoas. Kui tahad teha suurema koguse korraga, siis võid säilitada külmikus. Siin šampoonis mõjub säilitusainena oliivseebi seebikivi ja eeterlik(ud) õli(d). Suuri koguseid korraga teha ei soovita, aga selline paari nädala jagu võib vabalt teha, sellega ei juhtu vannitoas midagi.

  2. Mida toormee all mõtled? Minu jaoks on olemas kärjemesi ja mesi, mida müüakse purkidesse villituna. Kärjemee söön koos kärgedega ära, seda ma raudselt pähe määrima ei hakka, aga mis on purgimee sees – kust ma seda tean? Kui see on õietolmuga, siis see on peale kirjutatud, muud ju pole…

    • Toormett saad mesinikult, mis on ainult vurritatud ja vaha pealt eemaldatud, aga on muul moel töötlemata. Need kaubanduses müüdavad meed on töödeldud ja need ei ole toormeed. Kärjemesi on muidugi see kõige “toorem”, aga seda jah ei soovita pähe panna, ei saa vaha pärast peast kätte.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi