Söögisoodaga nahk ja juuksed korda

4
62596
Tagasi
Järgmine

Ilu hoidmine

Kõik inimesed tahavad näha välja kaunid ja selle nimel kulutatakse suuri summasid erinevatele kallitele kosmeetikatoodetele ja kõigele vaatamata tundub, et see ei anna ikka soovitud või pakendil lubatud tulemusi. Ja tihtilugu on just nii, et lihtsamad ja looduslikumad tooted võivad pakkuda sulle palju paremat tulemust kui kallid tooted ning lisaks kõigele sellele, seda veel palju soodsamalt. Tihtilugu just need kodukootud lihtsad kosmeetilised vahendid võivad anda sulle palju parema tulemuse ning neid on lihtne valmistada ja mõningate ainete ampluaa on veel eriti lai.

Foto: Favim
Foto: Favim

Täna keskendume just ühele sinu koduses majapidamises leiduvale ainele – söögisoodale, mis parandab sinu naha, juuste ja ka hammaste välimust ja olukorda. Söögisoodaga on oma välimuse parandamiseks võimalik korda saata imesid. See lihtne aine aitab sul end muuta kaunimaks pealaest jalatallani välja ja mis peamine, see on odav ning seda on lihtne kasutada.

Teadaolevalt on söögisoodal  meeletult palju erinevaid kasutusalasid, mille kohta oleme samuti juba aastaid tagasi teinud postituse: “Söögisooda ja selle kasutus“. Järgnevatelt lehekülgedelt leiad terve rea erinevaid retsepte ning kus ja kuidas saaksid söögisoodat oma ilu hoidmiseks/säilitamiseks kasutada.

Tagasi
Järgmine


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelMiks lagunevad perekonnad ehk tervitus surnud esivanematelt
Järgmine artikkelInglisõnumid keskjuuliks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi