Nõiaköök – Kooritav söemask

1
2222
Tagasi
Järgmine

Söemaski toimeained

Foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök

Siia maski olen kokku seganud nii savi kui aktiivsöe ning need kaks koostisosa on selle maski võtmeks ja toimivad kui magnet, imedes endasse nahapoorides oleva mustuse ja rasu. Maskis olev želatiin aga seob kogu kupatuse omavahel kokku ning laseb “magnetil” mustusel kinni hoida ning mõjub sinu nahale puhastavalt, eemaldades nahalt peale poorides oleva mustuse ja rasu ka surnud naharakud.

Samas tuleb meeles pidada ka seda, et maskid, mis sisaldavad endas želatiini, on väga tugevatoimelised ning nende nahalt eemaldamine võib olla veidi valulik ja paras väljakutse. Maski näole kandes ole ettevaatlik, et sa ei määriks kulmudele ega juuksepiirile, sest usu mind, see eemaldab ka maski kinni jäänud karvad… Kellele näokarvade eemaldust?

Želatiin, mida oma maskis kasutan on pärit Venemaalt ja mulle see väga sobib, on puhas, küll veidi suurema graanulina, aga seda pole mingi vaev uhmris peenemaks uhmerdada, et maski sisse panna, samas on kaubanduses saadaval ka peenema jahvatusega želatiinitolmu, mida sobib maski panna. Aga, kui kahtled konkreetse želatiini puhtuses, siis võid seda ka Amazonist tellida ja viimane sobib hästi ka tervislike kummikommide tegemiseks, mitte ainult kosmeetikaks.

Aktiivsüsi on lihtsalt suurepärane toode, mida võiks igas kodus olemas olla. Olgu seda siis kapslite, tablettide või pulbri kujul. Igal juhul kulub seda ära ja ma ei pea siinkohal silmas ainult kõhuprobleeme, mida aktiivsöega ravitakse, vaid ka kodust kosmeetikat. Minu teine lemmik söetoode on must õli, mis on samuti mul igapäevases kasutuses.

Savi, mida maskis kasutan, ei ole suvaline, vaid kvaliteetne bentoniitsavi, aga eks igaüks leiab endale, vastavalt oma nahatüübile selle kõige õigema savi, mida maskis kasutada. Kellele sobib rohkem valge, roheline, roosa või siis bentoniitsavi. Eks igal savil ole omad eelised, plussid ja miinused, mida tuleks lähemalt kaaluda. Üks savi sobib rohkem kuivale, teine rasusemale nahale, teised kombineeritud nahale jne. Eks sina ise tead kõige paremini, milline savi just sinu nahale kõige parem on ja seda siis ka kasuta.

Põhjus, miks mina kasutan bentoniitsavi, on tegelikult lihtne. Bentoniitsavi on aluseline ning mõjub nahale hästi ega lase bakteritel vohama minna. Lisaks pehmendab ja toidab sinu nahka mineraalidega.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi