2Krooniline köha ja bronhiit

Foto: Salt Life

Krooniline köha ning bronhiit on olnud paras peavalu ka tänapäeva meditsiinile ning mõnedki inimesed on sellega pidevalt hädas ja mitte miski ei näi aitavat. Kui oled enda arust juba kõike proovinud ja endiselt pole mitte miski aidanud, siis tee proovi sellega ja võid enda üllatuseks leida, et mõne aja möödudes võid end taas tundma hakata inimesena ja ei peagi enam kopse välja köhima.

Retsept hoiab endas vanu ning võimsaid looduslikke koostisosi, jah, peame tunnistama, et tegemist ei ole üldse meie kliimas nii traditsionaalse loodusravimiga, aga nüüd, kui praktiliselt kõik on saada, siis miks mitte proovida ka teiste rahvaste ja rasside loodusravimeid. Need samad, võimsad looduslikud koostisosad, aitavad rahustada kurku ja kopse ning tänu sellele aitavad ravida ka kroonilist köha ja bronhiiti – seda kõike üsna lühikese perioodiga.

Kuna retsepti peamisteks koostisosadeks on banaan ja mesi, siis sobib see looduslik köharohi kasutamiseks nii lastele kui täiskasvanutele ning nautida selle meeldivat maitset.

Peale selle, et selle loodusliku joogiga on sul võimalik ravida kroonilist köha ja bronhiiti, on see abiks ka valusa kurgu, köha ja isegi kõhuprobleemide korral.

Järgmiselt leheküljelt leiad retsepti, kuidas seda köhasiirupit valmistada. Selleks ei ole sul vaja teha muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi
Eelmine artikkelSõnumid kanarbikukuu algusnädalaks
Järgmine artikkelSuurseminaril “Vaba mehe tee” räägivad mehed ainult meestele!
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi