Tee ise – Gripivastane õlisegu ja hoia oma pere tervena

0
2991

1Lihtne eeterlike õlide segu, mis hoiab sinu pereliikmed tervetena

Foto: E-health

Gripi- ja külmetushooaeg on paras “ora tagumikus”, eriti neis peredes, kus on lasteaias või koolis käivad lapsed. Tihti olen kuulnud ja ka ise varasemalt kogenud, kuidas lapsed sel perioodil kergesti haigestuvad, on nädalaid kodus, lähevad tagasi lasteaeda või kooli, kui juba jälle haigeks jäävad. Kuidas seda pidevat nõiaringi murda ja kas seda üldse on võimalik murda? Mul on sinule lihtne lahendus olemas ja võin rahulikult öelda, et see toimib.

Olin vahepeal selle toimiva segu täiesti ära unustanud, aga kui mu lapsed ja abikaasa sel aastal grippi jäid, tuli hakata kiiresti mõtlema, kuidas ise sellest jubedusest pääseda. Muidugi sai esimesena tehtud tugev C-vitamiini kuur, mis mind alati aidanud on. C-vitamiini kontsentreeritud kuur aitab kenasti hoida sinu organismi tugevana ja ei lase haigustel ligi hiilida. Jah, võin öelda, et selline kuur, mida mina teen, ajab enamike tavameditsiinitöötajate silmad suureks, sest sel perioodil on minu päevane C-vitamiini annus kuni 10 000 mg… See on esimesel päeval, esimese 24 h jooksul, pärast vähendan iga päev seda annust tasapisi kuni 1000 mg päevas. Selline “doping” on mind ja minu pere nii mitmelgi korral halvimast säästnud ja meile see sobib, aga siis peab haigusel ka õigel ajal sabast kinni saama. Küll ei pruugi see sobida sinule ega sinu pereliikmetele. Aga see pole see, millest kirjutama hakkasin…

Nii tagasi teemasse.

Mis saab siis sinu pere haiguste perioodil tervena hoida? Tegelikult on sul vaja ainult viite erinevat eeterlikku õli, millel kõigil on omad antibakteriaalsed, antimikroobsed ja antiseptilised omadused ja kui need omavahel kokku segada, saad veel eriti tugevatoimelise segu. Väidetavalt hoidis see sama segu keskajal ka grupi kaupmehi musta katku eest kaitstuna, seega midagi selles kindlasti on, et tasub ka sinul seda katsetada. Kindlasti loe läbi ka varasem postitus erinevatest eeterlikest õlidest, mida oma koduses apteegis hoida võiksid.

Järgmiselt leheküljelt leiad vajamineva retsepti, kuidas oma pere gripi- ja külmetushaiguste hooajal kaitsta. Selleks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKiire, mugav ning eksperimentaalne taimekasvatus
Järgmine artikkelInglisõnumid Eestile ja Eesti elanikele
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi