Tee ise – Gripivastane õlisegu ja hoia oma pere tervena

0
3042

2Gripivastane õlisegu

Gripivastane õlisegu aroomilambis

Üks lihtne retsept, kuidas saad oma kodused gripi- ning külmetushaiguste perioodil tervetena hoida. Tee endale lihtne gripivastane eeterlike õlide (EÕ) segu, mida saad siis vastavalt soovile kas sisse hingata, kasutada aroomilambis või siis koguni massaažiks. Valik on sinu.

Otsi üks puhas tume klaaspudel nt 15 ml ja tilguta sellesse:

  • 60 tilka nelgi EÕ
  • 53 tilka sidruni EÕ
  • 30 tilka kaneeli EÕ
  • 23 tilka eukalüpti EÕ
  • 15 tilka rosmariini EÕ

Pane pudelile kork peale, raputa hoolega läbi ning kasutama võid hakata koheselt tilgutades 1-2 tilka segu, haiguste hooajal või nohu ajal, oma taskurätikule; tilguta 10-25 tilka kodus olevatesse aroomilampidesse (lambi kohta) – paneb ruumi mõnusalt lõhnama ja samal ajal hoiab pisikud eemal; sega 15 tilka segu 1 sl baasõli sisse (kookosrasv, mandli-, jojoba-, avokaadoõli jne) ja kasuta massaažiks. Lõõgastab, hoiab tervena ning lisaks saad aroomiteraapiat. Igal juhul oled võitnud.

Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKiire, mugav ning eksperimentaalne taimekasvatus
Järgmine artikkelInglisõnumid Eestile ja Eesti elanikele
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi