Tee ise – Kuidas parandada looduslikul viisil oma nägemist

8
8484

2Kodune silmaravi

See kodukootud ravim parandab sinu nägemist, teravdab ja tugevdab silmi, takistab katarakti arengut ning ennetab erinevaid silmadega seotud probleeme. “Ravimi” tegemiseks vajad:

  • 125 ml roosi kroonlehti
  • 2 tl purustatud vaarika lehti
  • 500 ml vett

Lase vesi keema ja lisa roosi kroonlehed ning vaarika lehed. Lase tõmmisel rahulikult kaane all 15-20 min tõmmata ning jahtuda. Kui tõmmis on valmis, kurna vedelik ning pane hermeetiliselt suletud pudelisse või pritspudelisse, millega on hea segu silmadele pihustada. Pese iga päev oma silmi selle tõmmisega vähemalt 2x päevas või pihusta mitu korda päevas silmalaugudele. Peale kolme kuulist kasutamist näed ja tunned erinevust, kuidas sinu silmanägemine on oluliselt paranenud.

Hetkel küll vaarika lehti veidi raske saada, aga kui sul on eelmisest aastast mõned veel varuks, siis soovitan küll proovida. Selleks, et ise endale vaarikavarte ladvalehti koguda, tuleb veidi kannatust varuda, kaugel see suvigi enam on. Tõmmise jaoks läheb sul vaja just vaarikavarte ladvalehti, need on õrnad, pehmed ja noored. Kuna ka endal kipuvad silmad vaikselt väsima, siis teen kindlasti ka ise selle kuuri läbi. Kui kuur läbitud, annan oma tulemustest ka teada. Hetkel olen kasutanud seda väga lühikest aega, aga juba võin öelda, et kui seda mitu korda päevas suletud silmalaugudele pihustan, annab see vähemalt minu silmadele leevendust küll ning silmad pole pidevalt väsinud ja ma ei pea nii palju pingutama. Ootan huviga kuuri lõppu.

PS! Kusjuures samadest koostisosadest tee on lihtsalt suurepärane õhtune tassitäis, mis aitab sul kenasti magama jääda. Roosid on ju looduslikud rahustajad ja une parandajad, lisaks suurepärased abilised valutava kurgu kibeduse leevendamisel. Roosi kroonelehtedest ja vaarikavarte ladvalehtedest valmistatud tee sobib ka imehästi korrigeerima probleemset seedimist. Seega mitte ainult sinu silmad ei saa sellest tõmmisest kasu, vaid ka kogu organism. Seda teed ei naudi ma mitte ainult õhtuti, vaid ka päeval – mulle väga maitseb, eriti kui olen veel lisanud tee sisse peotäis kirsse või astelpajumarju, mis annavad teele eriti mõnusa hapuka meki.

Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

 

Eelmine artikkelMiks kolm on kohtu seadus ja mis on algaja õnn?
Järgmine artikkelMärtsi lõpunädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

8 KOMMENTAARI

    • Sama teema, kahjuks ei oska öelda, kas rohekae puhul aitab, aga proovida tasub ikka. Võibolla aitab, sest tegemist on sellise hea erinevate silmaprobleemide leevendaja ja raviga. Proovige järgi ja andke teada, kuidas teile pikema kasutuse korral mõjus. Kahju ei tee, aga abi või leevendust võib küll saada

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi