Maailma parim gluteenivaba rabarberikook

0
5978

1Rabarberikoogid

Foto: Gardner Pie

Mulle on alati rabarber meeldinud ja iga kevad teen rabarberite kasvamise käigus meeletutes kogustes ka rabarberikooki. Kuna olen suht pirtsakas erinevate rabarberikookide suhtes, siis iga kook mulle lihtsalt ei maitse. Ja kuna kõik pereliikmed meil gluteeni ei tarvita, siis tuleb toitu teha ja ka küpsetada nii, et kõigile sobiks. Kahjuks see kook ei sobi küll veeganitele, aga leian, et kõik asjad peagi kõigile meeldima.

Ja nagu juba mainisin, siis meil peres ei tarbi kõik mitte gluteeni, tuli mul välja mõelda selline rabarberikook, mis sobib kõigile ja tegin kaks nädalat tagasi esimese katsekoogi, mis tuli suurepärane ja otsustasin seekord siis oma retsepti ka teiega jagada.

Kook ise on hästi mõnus, pehme, rikkaliku maitsega ning äärmiselt mahlane. Soovi korral võid seda kooki serveerida ka vaniljekreemi või jäätisega, saad veel parema ja imelisema magustoidu, mida võid südame rahuga pakkuda ka kõrgematele külalistele. Lisaks on koogi valmistamine äärmiselt lihtne ning järmiselt leheküljelt leiad retsepti koos rohkete fotodega. Selleks, et retsepti lugeda, ei ole sul vaja teha muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSüdame avamise rännak Tartumaal koos šamaan Anuga
Järgmine artikkelInglisõnumid maikuu kesknädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi