Retsept maasikapõllult – Imeline maasikatort

2
1565

1Retsept maasikapõllult

Pole pikalt saanud siin midagi kirjutada, sest olen olnud pikemat aega hõivatud ning juba paar nädalat käinud maasikaid korjamas. Kuna maasikaid on selle aastal meeletutes kogustes, siis koos oma korjepaarilisega tekkis idee panna kokku üks imehea, samas lihtne maasikakook, mida kodus teha võiks. No, me siis ragistasime korjamise ajal ajusid ja vahetasime mõtteid ning lõpuks jõudsime põhiretseptini, mida teha võiks – kogustest polnud õrna aimugi ja tuli kodus katsetama hakata. Peale selle, et maasikapõllul retsepte välja haududa, on seal ka palju ilusat – keset korjet komistasin imelise linnupesa otsa, mida ma ilmselgelt ei puutunud.

Esimese koogi sai mu paariline valmis ja tõi tükikese ka mulle põldu, et saaksin proovida. Tulemus oli super ja võtsin kätte ning tegin järgmisel päeval isegi selle tordi/koogi ära.

Nüüd siis jagan ka siin seda meie kokku pandud maasikakoogi retsepti, et ka sina saaksid seda kodus proovida. Hoiatan juba ette, et tegemist on meeletu kaloripommiga, mida mina korraga üle ühe tüki süüa ei jaksa, aga abikaasa pistis kohe mitu tükki kinni ja üks on kindel, et kooki sul järgmiseks päevaks alles ei jää. See lihtsalt kaob külmikust nii iseenesest…

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKesakuu lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelFortuuna suvevalik
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi