1Lemmikud energiakommid

Kui oled maiasmokk nagu mina, siis aegajalt ihaldab hing midagi enamat. Mis oleks veel parem, kui üks hea suutäis magusat? Olen enda jaoks avastanud ainult mõne üksiku komponendiga tervislike kommide tegemise.

Olen neid komme teinud päris mitmel korral ja vähesest materjalist tuleb päris korralik arv komme. Hea on see, et neid väga palju süüa ei jaksa. Kui kaubanduses saadavaid komme võid paki korraga pintslisse pista, siis neid väga palju ei taha, lihtsalt saad väga kiiresti oma magusavajaduse rahuldatud ning kõigele lisaks on need veel tervislikud.

Esimest korda neid komme tehes kasutasin ainult kahte koostisosa, milleks olid värsked datlid ja kookoshelbed. Ei usu, et nii lihtne? On küll ja nende tegemine võtab aega maksimaalselt 10 minutit, soovi korral jõuad need veel hommikul tööle kaasa teha.

Retseptide lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Energiapanus

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

HINNANG
Valmistamine
Hind
Materjalide saamine
Eelmine artikkel20 aprill Tartu – rahumeelne miiting “Lõpp hävitavale kanepikeelupoliitikale!”
Järgmine artikkelGluteenitalumatuse 12 võimalikku sümptomit
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...
tee-ise-energiakommid-mone-minutigaLihtne, kiire valmistada ja kõik koostisosad on enamikul inimestel ka kodus juba olemas. Kui pole, siis ei pea väga ringi kammima, et koostisosi kokku saada.

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi