1Sensuaalsed roosikommid

Sensuaalsed roosikommid
Foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök

Need imeliselt maitsvad, ühtlasi magusad ja samas kergelt hapukad kommid, koos roosise järelkajaga sobivad ideaalseks sõbrapäeva kingituseks või romantilise õhtu maiuspalaks sinu armsamale. Mis peamine, neid komme on väga lihtne valmistada ja kommid valmivad 15-30 minuti jooksul, olenevalt kui osav köögis oled. Oluline on see, et sellega saab hakkama ka iga mees, kui seda vähegi tahab.

Kommide valmistamiseks vajad kindlasti kohviveskit või uhmrit, sest koostisosad on vaja peeneks jahuks jahvatada. Kui peeneks koostisosad jahvatad, oleneb paljustki sinu maitsest. Kas tahad kommidele siidisemat või tükilisemat tekstuuri. Ja kuna sa ei valmista ilmselt neid komme ka mitte kilode kaupa, siis koostisosade kogused on väikesed. Mina sain kokku  17 kommi, kus igaüks kaalub, vähemalt minul, 11 g. Mis on täiesti piisav magusaamps. Näiteks peamised sõbrapäeval kingitavad, Raffaello kommid, kaaluvad igaüks ca 12 g. Ja ka oma suuruselt ei jää nad Raffaellodele palju alla.

Järgmiselt leheküljelt leiad retsepti kommide valmistamiseks ja selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelEestisse jõuab tõsielufilm zen-budismist
Järgmine artikkelMida toob kollane Maakoer?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi