Tee ise – Sõbrapäevaks kallimale sensuaalsed roosikommid

0
901

2Kommide valmistamiseks vajad:

Sensuaalsed roosikommid
Foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

  • 2,5 sl roosi jahvatatud kroonlehti + 1sl kommide veeretamiseks, see osa pane kõrvale
  • 3,5 sl kuivatatud maasikaid, samuti jahvatatud + 1 sl kommide veeretamiseks, see osa pane kõrvale
  • 3,5 sl kookosjahu või jahvatatud kookoshelbeid
  • 1 sl sarapuupähkli jahu või jahvatatud sarapuu pähkleid (soovi korral, kui sarapuupähkli jahu ei kasuta, suurenda selle võrra kookoshelveste osa)
  • 0,5 sl roosivett või roosi eliksiiri (soovi korral, kui soovid intensiivistada roosi maitset)
  • 2 – 3 sl mett (kui sa ei kasuta roosivett, siis vajad veidi rohkem mett)

Võta koostisosad ning jahvata need vajaminevateks kogusteks valmis ja ära unusta asetada 1 sl roosi- ja 1 sl maasikajahu kõrvale, milles pärast oma kommikesi veeretada saad. Mõõda kõik koostisosad kaussi, sega need omavahel korralikult läbi ja soovi korral lisa kuivadele ainetele roosivesi ja sega veelkord läbi. Mett hakka lisama üks lusikatäis korraga, sega ja vajadusel lisa veel.

Valmis mass on liivatainga laadne, tugev, aga samas hästi vormitav ja voolitav. Kui mass voolimise käigus käes pudeneb, siis vajad veel veidi mett. Vormi saadud massist ümmargused enamvähem ühesuurused pallikesed ning veereta neid kõrvale asetatud ning kokku segatud roosi-maasikajahus.

Aseta kommikesed igaüks selleks ettenähtud kommipaberisse (kaupluses müüakse paberist korvikesed) ning soovi korral pakenda need pisikesse kenasse kinkekarbikesse. Nagu juba eelnevalt mainisin, siis sain mina sellest kogusest kokku 17 kommi, mille igaühe kaaluks tuli 11 g. Täiesti piisav kogus.

Kaunist sõbrapäeva ja kes soovib, see proovib. Usu, need kommid on lihtsalt taevalikult maitsvad ja neid on äärmiselt lihtne valmistada. Jõuad täna veel vajalikud koostisosad homseks ka koju tuua, kui neid sul seal juba olemas pole.

Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi