Tagasi
Järgmine

Jätkuvalt söe lainel

Foto: Beauty From Within

Nagu sa aru oled saanud, siis olen endiselt söe lainel ja hetkel jääb see viimaseks söeteemaliseks postituseks, mis aga ei välista seda, et mõne aja pärast samale lainele tagasi tulen.

Täna aga pakun neile, kel on probleeme aknega või on hädas rasuse nahaga, komedoonide või vistrikutega, midagi mis aitab seda kõike kontrolli all hoida või vähemalt leevendada. Üks lihtne retsept selleks, kuidas kodusel teel oma näonahka sügavpuhastada. Ja kui oled üks neist, kellel on probleeme näonahaga, siis tuleb sul oma naha eest hoolt kanda rohkem kui teistel. Üks on ilmne, et päeva jooksul puutume kokku paljude erinevate keskkonnateguritega ja nii mitmedki neist põhjustavad nahaprobleeme ja tekitavad poorides ummistusi.

Kui oled rasusemapoolse nahaga, siis kipuvad päeva jooksul sinu nahapoorid ka ummistuma ning see omakorda põhjustab vistrikke, komedoone ning aknet. Mina ise olen jälle spektri teine äärmus – nimelt on mind õnnistatud hästi kuiva nahaga ning pole elus pidanud pead murdma ei komedoonide, vistrike ega aknega. Aga tean täpselt, millega need inimesed igapäevaselt rinda pistma peavad, kellel pole nii vedanud. Ja siinkohal tahangi ulatada sulle omapoolse abikäe, kuidas saad kodus ise oma rasust nahka korras hoida, ilma et peaksid pidevalt kosmeetikut külastama. Usud või mitte, aga siinkohal aitab sind kõige paremini just aktiivsüsi. Just aktiivsüsi on aitab hoida rasuse naha ja akneprobleemid kontrolli all. Kuigi sulle ei pruugi tunduda söega mäkerdamine kõige glamuursem tegevus, on aktiivsöel väga palju kasulikke omadusi, mis aitavad sinu naha korras hoida. Ilmselt võid huvi tunda, kuidas on akne ning söega naha sügavpuhastus omavahel seotud.

Järgmiselt kolmelt leheküljelt leiad selle  koostisosad ning kuidas need sinu nahale kasulikud on; sügavpuhastusvahendi retsepti ja kuidas seda puhastusvahendit kasutada ning viimaselt leheküljelt teepuuõli seerumi akne raviks. Postituse edasi lugemiseks ei pea sa tegema muud, kui klikkima nupukesele: “Loe seda edasi” või valima rippmenüüst endale sobiva lehekülje.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKanarbikukuu kolmanda täisnädala inglisõnumid
Järgmine artikkelPrafuli muusika on sügavalt puudutav
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi