Tee ise – “Emme, mul on igav” purk

3
5842

2Mis siis on selle “igavuse peletamise purgi” põhiidee?

Foto: Kingiidee

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Selleks on vaja purki, ämbrit, karpi vms, kuhu saaksid ideed sisse pista; paberilipikuid, puiduseibe, jäätisepulki vms, kuhu saad kõik ideed, kodutööd ja ka erinevad füüsilised harjutused kirja panna. Ideede ja kodutööde lisamisel tasuks seda teha koos perega, nii on kõigil oma sõnaõigus. Ilmselt on ema see, kes lisab sinna purki kodutöid, sest lapsed seda ise vaevalt  nii väga vabatahtlikult teevad.

Purki täites veendu, et purgis oleks korralik segu erinevatest meelelahutuslikest tegevustest, harjutustest, mis lastele hirmsasti meeldivad ja ka erinevatest töödest, mida nad nii väga ise vabatahtlikult teha ei soovi. Kui sul on peres väiksemad ja vanemad lapsed, siis nooremad kipuvad tihtilugu vanemate laste sabas olema ning tegema nendega koos erinevaid töid-tegemisi, mis omakorda annab jällegi suurepärase võimaluse nn grupitöödeks. Erinevad kodutööd, mida purki panna võib, võiksid olla nii äärmiselt lihtsad kui ka raskemad, aga peamiselt sellised, mida võib päeva jooksul päris mitu korda teha – näiteks erinevate põrandate pühkimine – koridor, köök, trepikoda jne…

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

Toetamine Paypali kaudu:


Toetamine pangalinkide kaudu:

swedlhv nordea danske seb

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi