Hommikusöögi vahelejätmise negatiivne pool

1
8055

1Hommikusöök on päeva tähtsaim toidukord

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kindlasti oled sa miljon korda kuulnud ütlust: “Ära kunagi jäta hommikust söömata!” või

“Hommikusöök on päeva tähtsaim toidukord!”

  • Kas sa võtad seda kõnekäändu arvesse ja talitad selle vastavalt?
  • Kas jätad tavaliselt hommikusöögi vahele või haarad kiirelt mõne snäki või kausi hommikusöögihelbeid, aga mitte korraliku ja täisväärtusliku hommikusöögi?

Paljud inimesed kipuvad võtma hommikusööki iseenesestmõistetavalt, sest arvavad, et hommikusöök pole nii oluline, sest varsti söövad nad nagunii ju lõunat. Aga kas sa ka tead, et sellisel teguviisil, hommikusöök vahele jätta, on ka omad negatiivsed mõjud, millega võid pikemas perspektiivis oma tervisele korraliku karuteene teha?

Tagasi
[vc_message icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-heart”]Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

[/vc_message]

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi