Macast lähemalt – millega tegu, kuidas kasutada

1
17629
Tagasi
Järgmine

Maca tarvitamine ja vastunäidustused

Foto: Clean Plus

Ühest ainsast teelusikatäiest maca pulbrist saad terveks päevaks rikkaliku annuse energiat, tegutsemistahet ja vitaalsust.

Kui soovid maca pulbirt kasutada igapäevaselt, siis maksimaalseks koguseks loetakse kuni 3 teelusikat. Samas alustada võiksid ikkagi 1/4 tl kaupa ning manustada seda mitu  korda päevas koos toiduga. Kui sinu organism on juba maca pulbriga ära harjunud, võid tasahilju kogust suurendama hakata, aga seda ka ainult siis, kui sa tunned, et sooviksid.

Tarvitamine kuuridena

Macat tuleks tarvitada kuuride kaupa. Selleks on kaks levinumat valikut. Esimene variant on see, et tarvitad maca pulbrit kuu kaupa ning pärast igat kuud teed nädalase pausi. Teine variant on see, kui tarvitad macat järjest kolm kuud ja siis teed kuuajalise pausi.

Vastunäidustatud

  • maca pulbrit ei soovitata anda alla 3-aastastele lastele
  • maca ei sobi inimestele, kellel on probleeme kilpnäärmetalitlusega, sest sisaldab suures koguses joodi ja glükosinolaade ja teeb asja ainult hullemaks
  • kui oled allergiline macale. Neid inimesi on vähe, kellel tekib maca vastu allergiline reaktsioon, sügelus ning lööve. Kui oled üks neist vähestest, siis jäta maca oma menüüst välja.
Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

1 kommentaar

  1. Leidsin ainuvõimaliku viisi sellest intensiivsest maitsest üle olla ja maca pulbrit sisse võtta – loksutada kaanega purgis või mõnes segistis õunamahlaga nagu kokteiliks. Kõige parem oleks kodune “päris” õunamahl aga ka poe omaga võimalik.
    Nii on see pulber suisa hea, ühelgi teisel viisil ei suutnud seda manustada :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi