Muuda oma vesi aluseliseks

0
40240

1Aluselise vee toime organismile

Foto: Precision Nutrition

Aluselise vee kasuteguritest oleme siin ka varem rääkinud “Aluselise vee mõju organismile“. Aluseline vesi on inimorganismile kõige kasulikum, seega kui sul on mõni põletikuline haigus või isegi vähkkasvaja, siis katsu oma vesi ning toitumine hoida võimalikult aluseline, sest vähkkasvaja ei suuda elada aluselises keskkonnas.

Keha PH tähtsus

Inimkeha koosneb suures hulgas veest ning selle PH tase mõjutab väga palju keha tervist, keemiat ning mis veelgi tähtsam – haigusi. Alljärgnevalt toon välja põhjused, miks just tänapäeval on eriti oluline juua aluselist vett.

Kuna praegune inimeste tüüpiline toitumine on suunatud peamiselt enesetunde ning meeleolu parandamisele, siis koosneb see suurel hulgal just töödeldud toitudest nagu sool, suhkur, kofeiin, alkohol ning selle tulemusena on enamik inimeste keha tõenäoliselt liiga happeline.

Tagasi
[vc_message icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-heart”]Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

[/vc_message]

Eelmine artikkel22 märki sellest, et sinus on peidus allasurutud viha
Järgmine artikkelFilmivaatajatel on sünkroniseeritud ajud
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi