Muuda oma vesi aluseliseks

0
39670

1Aluselise vee toime organismile

Foto: Precision Nutrition

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Aluselise vee kasuteguritest oleme siin ka varem rääkinud “Aluselise vee mõju organismile“. Aluseline vesi on inimorganismile kõige kasulikum, seega kui sul on mõni põletikuline haigus või isegi vähkkasvaja, siis katsu oma vesi ning toitumine hoida võimalikult aluseline, sest vähkkasvaja ei suuda elada aluselises keskkonnas.

Keha PH tähtsus

Inimkeha koosneb suures hulgas veest ning selle PH tase mõjutab väga palju keha tervist, keemiat ning mis veelgi tähtsam – haigusi. Alljärgnevalt toon välja põhjused, miks just tänapäeval on eriti oluline juua aluselist vett.

Kuna praegune inimeste tüüpiline toitumine on suunatud peamiselt enesetunde ning meeleolu parandamisele, siis koosneb see suurel hulgal just töödeldud toitudest nagu sool, suhkur, kofeiin, alkohol ning selle tulemusena on enamik inimeste keha tõenäoliselt liiga happeline.

Tagasi
[vc_message icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-heart”]Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

[/vc_message]

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi