Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Deviant Art

Kingid haldjatelt võivad olla nii materiaalsed kui vaimsed – ja keegi kuldse südamega inimene kingib sulle vääriskive ja maa-ande (vihje: kartulid, porgandid, kaalikad jms).

Elusündmused toovad endaga kaasa teadmisi, mis marjaks ära kuluvad. Seega hoia silmad ja kõrvad lahti.

Probleemi, millega maadled, põhiolemus laheneb, tuues kaasa rikkust ja viljakust. Loomulikult lisavad õnnestumised optimismi, mida ongi just vaja.

Oled asunud tegutsema vallas, milles saadab sind püsiv edu ja õnn pikaks ajaks. Seega palju õnne, oled õigel teel!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVIDEO! Carmen Pritson räägib unistamisest
Järgmine artikkelAasta viimane Fortuuna tänulikkus
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi