Inglisõnumid aasta kõige viimaseks nädalaks

0
20161
Tagasi
Järgmine

Tulemaagia

Foto: New Evolution Designs

Kuidas teiega on – kas kasutasite pööripäeva võimalusi, tulemaagiat, andsite omapoolse panuse soovitud elumuutuste tulekuks ja soovide täitumiseks?

Mina koristasin oma kultuurikihi alla mattunud kirjutuslauda ja leidsin ühest külakuhjast juba paar kuud tagasi kirja pandud manifestatsioonid sellest, mis mulle olulisim, väga täpselt kirja pandud soovidega, mida ja kuidas tahan ja ilma milleta ei lähe enam teps mitte. Olin seda soovinud ja manifesteerinud korduvalt, kuhjanud tänu ja positiivsete mõtetega – aga ikka ei miskit. Olin juba käega löönud, et jälle ei miskit! :( Aga taas neid pabereid käes hoides meenus mulle tulemaagia ja pööripäev… ja mina olen ju tulemärkide all sündinud. Ja number 18 on mu elus igiammu juba üliolulist rolli mänginud elutähtsates asjades. Seda, et aasta 2018 lahkub ära, ilma et minu elus mingit kannapööret teeks või alustaks – sellist võimalust lihtsalt ei ole! Nii ma võtsin need kirjapandud soovid ja viskasin tulle, sõnades, et ma tahan näha, kui ruttu te nüüd täitute!

Nüüd on see koht, kus pean endale iseenda sõnu meenutama: enne kui midagi soovid, valmista end ette selleks, kui soovid tõepoolest täituvad! Ja täituvad kohe/kiiremini kui oskad oodata!

Pööripäev pole jõudnud kuskile kaugele veel kadudagi, aga minul juba on veres adrenaliini ja endorfiini kankaan, süda ja mõistus kraaklevad, ärplevad, vaidlevad ja teevad panuseid üksteise väljaütlemiste peale – ja mina pean marurahulik olema ja normaalse mulje jätma! Kankaani vallandas see, et üks tullevisatud soov võttis nõuks täituda vähem kui 12 tunni jooksul. Tunni, mitte päeva! Aga soovinud olin seda no…. umbes… 12+ aastat! Ja sellise ootamatu oodatud asja täitumise peale sain ma ühel hetkel aru, et kui see nüüd nii jääbki, siis… ma saan äkki kõigest aru. Ma saan aru, miks mu kaks teist peamist soovi ei olnud täitunud. Sest selle eeltingimuseks oli selle soovi täitumine. Ja selle täitumiseks… oli omakorda teisi asju vaja. Nüüd aga on doominoklotsid paljastanud mulle oma õige vajaliku järjekorra. Mu silme ees kangastus pilt sellest, kuidas kõik kui võluväel asetub mu elus oma kohtadele ja kui loogiliselt ja lihtsalt kõik mu olulised soovid saavad täituda….

Ma olen õnnelik, et ma ei püüdnud oma soove panna jõuga täituma ega läinud kompromissidele. Ma ei ole enam õnnetu, et nii palju aastaid pidin kannatama selle käes, et ma soovisin ja soovisin – ja ikka ei midagi. Mu südamesoovid ei täitunud ja kõik. Ma olen tänulik, et nad ei täitunud! Sest nüüd ma saan aru, et tänu sellele saavad mu soovid täituda mulle parimal moel. Ehk et nii ongi – kui soovid ei täitu, on selleks kindel põhjus. Vale soov (tegelikult selle täitumine ei tooks endaga midagi head), vale aeg sooviks või – elul on sulle varuks midagi hulga paremat ja see on töös, kannatust!

Nii et – säilitage rahu ja uskuge parimasse tulemusse, aga kui soov on sügav ja kirglik, siis kasutage tulejõudu oma soovide täitumisele hoo andmiseks!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTalvine pööripäev – Yule
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis jaanuariks 2019
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi