Inglisõnumid aasta kõige viimaseks nädalaks

0
19985
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Lee Mott

Kui oled mingeid tundeid ja üleelamisi endasse matnud, püüdes neid unustada või neist üle olla sellisel ignoreerimise viisil, siis nüüd ujuvad need pinnale. Samuti võivad pinnale ujuda mis iganes alateadlikud mõtted. Pead aru saama, et asju ei saa oma mälu prügikasti visata, kui probleem jääb lahendamata, kui emotsioonid jäävad läbi töötamata ja lahti laskmata; tassid kõike seda endaga kõikjal oma alateadvuses kaasas ja see võib sinu sees käärima hakata ja välja lüüa sel moel ja seal, kus sa ei oska selle peale tullagi.

Nüüd ongi sobiv aeg mõtiskleda selle üle, kuidas end aidata, kui järgmine kord tekib tahtmine midagi oma mälus kustutada, ilma teemaga tegelemata. Mõtle, kas vajaksid abi sellistes olukordades või ei ja kui jah, siis mõtle, kas piisaks abi mõne raamatu näol – et harid end aegsasti ise, või vajad teise inimese nõu ja abi. Kaalu rahulikult erinevate variantide plusse ja miinuseid ja anna oma parim, et seni ripakile jäänud teemad läbi töötada, nii et sa ei pea neid endaga enam alateadvuses kaasa lohistama ja end koormama, ilma, et endale sellest aru annaksid.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi