Urmas Sõõrumaa ütles, et pärast access bars’i seanssi tuikas tema pea paar päeva.

Access Angels ehk Kristel ja Karolin ütlesid selle peale naerdes: „Sul hakkasid bars’id jooksma!“

Access Angels korraldab 6. jaanuaril Tallinnas access bars’i kursuse. Meie peas on 32 punkti, mida kutsutakse access bars’iks. Neid punkte puudutades vabanevad meie kehast tõekspidamised, mis on meid seni piiranud.

Kuidas elurõõmust pakatavad tüdrukud Access Consciousnessi avastasid?

Karolin nägi Facebookis grupisoovitust ja tunne ütles talle, et sinna tuleb end lisada. Ta jälgis mitu kuud gruppi, saamata aru, mis imelik asi see on. Ühel hetkel otsustas Karolin tellida Dain Heeri raamatu “Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma”. Peale mõnda peatükki mõistis Karolin: see on midagi ägedat! Ta tahtis ära proovida bars’i seansi. „Tänu Accessile on mu elu teinud 360-kraadise pöörde ja avanenud on vägevad võimalused ka väljaspool Accessi!“ ütleb Karolin.

Kristeliga sai Karolin tuttavaks juba pea seitse aastat tagasi. Kuna nad on Accessis käinud külg külje kõrval ja nende koostöö on nii eriline ja äge, siis tundus loogilise sammuna hakata klasse koos andma.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi