Tallinnas Café Operas toimub reedel, 13. novembril „Ekstaatiline tants”, seekord maskidega.

Seekordne DJ on Mario Pruul, kes mängib muusikat läbi südame ja oskab väga hästi rahvast üles kütta.

Mõnus olemine luuakse ühes ägedas ruumis, mis asub uue Tammsaare pargi galerii keldris vana turu ruumides, mille on väga ägedalt kujundanud kunstnik SOHO. Just sellises interjööris saab luua tõeliselt ägeda vibe’i, kui pannakse ette silmamamaskid ja luuakse läbi selle vinge ja salapärane atmosfäär.

„Ma rõhutan, et palun võtta kindlasti kaasa mask, sest soovime luua täiusliku salapära, mis saab olema ainult siis, kui võtate tõsiselt ja südamega minu palvet kanda silmamaski!” ütles korraldaja Tiit Trofimov. Maski saab soetada ka kohapeal.

Enne pidu kutsutakse nautima head itaalia kööki üleval asuvas kohvikus Opera.

Ekstaatiline tants” on üritustesari, kus tullakse kokku selleks, et end täiesti kainena mõnusalt ja vabalt tunda ning kohtuda südames ja armastuses teiste inimestega.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi