Ava oma meeled küllusele!

17
121844

2Järgi vanarahva tarkusi

Foto: Lorisprayercloset
 • Ära vilista toas!
 • Ära pühi puru laualt käega

Kui su kodus pidevalt vilistatakse ning puru laualt pühitakse käega, siis ei saagi kodus raha olla, sest sa vilistad selle eemale (teine teadaolev vanarahva tarkus vilistamise kohta on see, et kutsud “Tulekikka” enda juurde). Kui sul kodus pühitakse puru laualt käega, siis pühid sa ise rikkuse minema. Puru pühkimiseks kasuta alati lappi või muud abivahendit, aga selleks ei tohi olla pihk!

 • Ära laena kodust välja ei soola ega leiba!

Kui sa laenad soola või leiba, siis küllus kolib sinu kodust selle inimese poole, kellele soola või leiba laenati. Miks kingitakse inimestele uude elamisse mineku puhul soola ja leiba? See ongi selleks, et uues kodus oleks neil küllust. Kui sool ning leib kingitakse, siis küllus sinu juurest ära ei koli, ainult laenata ei tohi!

 • Katsu võlgu mitte võtta, vaid laena raha välja!
 • Võlga ei tagastata kunagi reedel!
 • Laenata ei tohi esmaspäeval ja teisipäeval!
 • Võlgadega tegele ainult hommikuti!

Kui sa laenad raha välja, sellise tegumoega programmeerid raha enda juurde tulema.

Riided talvituma või suvitama

 • Kui paned oma riided talve või suve ootama, siis riiete taskutesse pane alati raha, hea, kui need on paberkupüürid. Pea meeles ka seda, et raha ei salli katkisi taskuid ega puuduvaid nööpe! Seega hoia oma riided korras ning likvideeri puuduvad nööbid. Lisaks sellele, et raha taskutesse panek kutsub raha rohkem ligi, on meeldiv uuel hooajal avastada taskutest unustaud kupüüre.
Eelmine artikkelPlastiktoodete tähised – mida need tähendavad
Järgmine artikkelMuuda oma nahk säravaks looduslikul viisil
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

17 KOMMENTAARI

 1. Jimm Carry kirjutas ka 10 aastase poisikesena endake 10 moljonilise tšeki ja ta selle ka saanud ja rohkem veel. Mida usud ja tunned, seda saad.☺???

 2. Jimm Carry kirjutas ka 10 aastase poisikesena endale 10 miljonilise tšeki. Ta on seda ka saanud ja rohkem veel. Saad seda, mida usud ja tunned!☺

 3. Pisikese lisakommentaarina ütleksin, et külgetõmbeseadus ei ole enese vägistamine positiivsete mõtetega hetkel kui olukord on kaugel sellest, mida sa justkui peaksid mõtlema. Võti peitub aksepteerimises, vastu võitlemise lõpetamises ning tänulikkuses selle eest, mis sul hetkel siiski juba olemas on. Kui vägisi püüda sisendada endale vastuolulisi sõnumeid siis võib see meis hoopis viha ja frustratsiooni tekitada ning efekt on vastupidine sellele, mida loodeti. Ja siit tulebki domino efekt… Pigem alustada hetke olukorra neutraalseks tegemisest enda mõtlemises ning hakata märkama, mis meil juba on. Külluslikult küllust ja edu kõigile!! :)

 4. Kas vanu tsekke võib ka kuidagi ära visata, põletada?.Mul külluse laegas hakkab neid juba täis saama….

  • Aga mis sa saad sinna teha, et usutakse ja kas on vaja üldse teha? ;) Mis kurja sellest sünnib peale selle, et SINA aru ei saa? :D

 5. Erika – Just, kui teed kolmel järjestikusel kuul tšeki, siis sinu laekas on 3 tšekki. Küllusetšeki teed 24 tundi peale kuu loomist. Öösel seda just tegema ei pea, teed hommikul, kui kuu loomine toimus öösel.

 6. Et kolme korraga mul 3 tsekki? Eelvalmistatud põhja võib varem valmis teha? Ja kas peab täitma täpselt 24h hiljem? Vaatan,et osad on täiesti öösel…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi